10 Mayıs 2016

Evidea.com Ürünüm Verildiği Süreyi Bir Haftayı Aştığı Halde Teslim Edilmedi!

23.04.2016 tarihinde 79035*** sipariş numaralı ürünü ilgili siteden sipariş verdim. Ürün teslimatı 05/05/2016 tarihi gösterdiği halde ürünüm hala teslim edilmedi. İlgili sitenin müşteri hizmetlerini aradığımda hiç hoş olmayan bir üslupla üste geçer tavır sergileyen bir bayanla muhatap oldum.

Ürün teslimi en geç 10 iş günü yazdığı halde ürünümü teslim alamadığımı söylediğim bayandan aldığım cevap; "ürününüz kırılmış parçası eksik olabilir," filan filan varsayımlar varsayımlar kesin bir bilgi yok... Bu durumlar gerçekleşmiş olsa bile müşteriye haber edilmesi gerekmez miydi? O ürünün en geç teslim edilme tarihi bütün bu varsayımlar hesaplanıp verilmekte değil midir?
İnsanlar buna güvenip sipariş veriyor. Ben böyle saçma bir site görmedim. Bir daha da bu siteden ürün alacağımı hiç sanmıyorum.

Hülya 335 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimize 11.05.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön