02 Temmuz 2016

Evidea.com Ürünler Kapımıza Çıkarılmadı.

"Sipariş verilen ürünlerin hepsi temin edildikten sonra tek kargo ile gönderin" ricamız yerine getirilmedi. Tek tek gönderdiler. Her seferinde dışarıda olduğumuz zamanlara denk gelen ürünleri kapıya geldikten sonra arıyorlar. Tekrar getirme hizmetinin olmadığı söyleyen kaba kargocular ile muhatap oluyorsunuz. Ürünler binek araca sığmadığı için bir de nakliyeci tutmanız gerekiyor. 25 Kilo üzeri kargoları kargocular yukarıya çıkarmıyor. "Gel arabadan al" diyorlar.

İnternet başında kolayca kapınıza geleceğini düşünerek yaptığınız alışveriş tam bir kaos oluyor. Firmaların hepsi birbirinden sorunlu. Firma kargocuları dize getirmek yerine %3 gibi komik bir hediye çeki ile geçiştiriyor. 2700 TL sipariş ile bile bu şekilde sorun yaşanıyor. Tek ve hafif siparişlerde sorun yaşanmıyor.

Mahmut 228 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi02 Temmuz 2016

    Müşterimize 02.07.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iptal süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön