28 Kasım 2015

Evidea.com Ürün Yanlış Yere Gönderilmiş!

19.11.2015'de banyo dolabı siparişi vermiştim. 1 hafta sonra kargolandığını sitesinden öğrendim. Kargo takip numarasına baktığımda, teslimat adresi Bilecik yerine ürün Sinop'a gönderilmiş. Mail attım, geri dönen olmadı. Zorla bir telefon numarası buldum, aradım 15 dk sonra bir temsilci çıktı ve düzeltileceğini söyleyip geri bildirim yapılacağını belirtti.

Ertesi gün durumun değişmediğini görünce tekrar 15.dk bekleyerek birisiyle görüştüm. İşlem aten yapılmış, size geri dönüş yapılacak denildi. Müşteri temsilcisinin iş takibi sıfır. Bana yanlış kargo takip numarası verilip verilmediğini bile kontrol edemiyor. Ne zaman geri döneceksiniz soruma ise ısrarla en kısa zaman diyor.

Mustafa 281 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi12 Aralık 2015

    Müşterimize 28.11.2015 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.Ürünün gönderimi sağlanmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön