21 Ekim 2013

Evidea.com Ürün Yanlış Bir Adrese Gönderilmiş!

11.10.2013 tarihinde sipariş ettiğim ürünler için 21.10.2013 tarihinde kargo firmasını aradım.
Evidea.com'un kargoya yanlış adres yazdığını öğrendim.

(teslimat bilgisiyle fatura bilgisini karıştırıp ortaya yeni bir adres üretmişler.)

Eevidea.com'u arayıp 20 dakika sonra ulaştığım müşteri temsilcisi de tarafımdan girilen adresleri doğruluğunu teyit ettikten sonra neden yanlış verildiğini sorunca hatayı kabul edeceğine açıklama kısmına yanlış girilmiş diye oyalama ve kafa karıştırıcı cevaplar verince amatörce bir sistemin olduğuna iyice emin oldum.

Erdinç 126 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç 24 Ekim 2013

    Arayan müşteri temsilcisi son derece kibar bir dille süreci detaylı ve hataları teşhis ederek anlattı. Fakat Şikayet.var olmasaydı 5 defa aradağım müşteri hizmetlerinden bana geri dönüş olmayacaktı. Müşteri temsilcisi görevlisi arkadaşların tüm müşterilerine şikayet.var adresinden şikayet gelmiş gibi ilgi göstermeleri dileyiğle.

  • Evidea.com Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimize 23.10.2013 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak gönderim ve iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön