12 Ekim 2015

Evidea.com Ürün Teslim Edilmiyor!

Evidea.com'dan 14 Eylül'de 3 farklı çeşit ayakkabı kutusu siparişi verdim. Bugün 29 gün olmasına rağmen hala ürünlerim gelmedi. Atılan hiçbir maile geri dönmüyorlar. Müşteri temsilcisiyle konuştuğum zaman ilk 5 Ekim'de konuştum. Çarşamba günü elinizde olur dediler. Bugün ayın 12'si ve hala gelmedi. İnternet sayfalarından ''sipariş takip'' kısmına bakıyorum. 14 Eylül'den beri ürünlerin karşısında aynı şeyler yazıyor. Ürün tedarik sürecinde, ürün onayda, ürün depoda gibi... Bugün konuştuğum müşteri temsilci ise 2 ürünün Aras Kargo'ya verildiğini gecikmenin kargodan kaynaklandığını söyledi. Kargo takip numarasını istedim. Henüz ekranlarında yokmuş.

Sevda 85 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi17 Ekim 2015

    Müşterimize 17.10.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ürününün 16.10.2015 tarihinde kargoya verildiği bildirilerek takip numarası verildi. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Sevda 13 Ekim 2015

    29. günün sonunda 3 farklı çeşit ürününüm 1 tanesini Aras Kargoya dün vermişler. Kalan 2. ürünüm için yarın kargoya vereceklerini söylüyorlar. En son ürün için hala tedarik aşamasında olduğunu ne zaman göndereceklerini bilmediklerini söylediler. Müşteriyi bilgilendirme, maillere cevap verme oldukça kötü. Telefonda sipariş verdiğim 30 gün oldu diyorum 45 günü bulabileceğini söylüyorlar. Bu kadar süre olacağı ürünü alırken hiçbir yerde belirtilmiyor. Acaba dolandırıldım mı?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön