Umut T. Teşekkür Mesajı

Geç oldu ama ürün bugün geldi. Telefonla aramalarıda geç oldu. Sorun çözüldü. Şikayet Var ekibine teşekkür ederim.

Evidea.com Ürün Sevkiyatı Yapılmıyor!

Umut T. |

08.09.2014 tarihinde Evidea.com internet alışveriş sitesinden sipariş nosu; 43289514 kanvans tablo aldım. Açıkçası ŞikayetVar sitesinden şikayetleri okudum hiçbir şey almamaya da karar vermiştim ama genede denemek istedim ve üründe aynı gün kargo yazmasına rağmen ne bir bilgi mesajı gönderildi, nede yazdığım mesaja cevap verildi. Sanırım terminde ellerinde olmayan ürünü satışa koymuşlar. Bana da bu siteden alışveriş yapmamak adına ders oldu. Ürünümün en kısa sürede kargolanmasını istiyorum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut T.
  20 Eylül
  17:37

  Geç oldu ama ürün bugün geldi. Telefonla aramalarıda geç oldu. Sorun çözüldü. Şikayet Var ekibine teşekkür ederim.

 • 16 Eylül
  19:31

  Müşterimize 16.09.2014 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Umut T.
  15 Eylül
  08:11

  Firmadan doğru düzgün bir açıklama bile yapılmadı. Bana verilen cevapta bile sayın, değerli gibi saygı hıtapları bile yapılmadı. sanki düşmanlarına cevap veriyorlar.

 • Umut T.
  10 Eylül
  10:45

  Firmanın mesajlarıma verdiği cevap ''Siparişinizin kargolanma süresi ortalama 7 -10 iş günüdür. Siparişiniz kargolandığında kayıtlı e-posta adresinize takip numaranız gönderilecektir. Cumartesi, pazar ve resmi tatiller işgünü olarak sayılmaz. Siparişinizi web sitemizde yer alan 'Siparişim Nerede' bölümünden de takip edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.'' Alış veriş yaparken bilgi kısmında yazan mesaj : ''Gönderim Süreci
  Ürünler ortalama 7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.*
  Siparişlerin gönderim süreci, ödeme kontrollerinin tamamlanmasından sonra başlar.
  Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, tedarik süreci tamamlanan ürünleriniz için erken teslimat talep edebilirsiniz.
  Erken teslimatlar ücretsizdir.'' şimdi 7 ila 10 süreye çıkan termin tarihi firmanın çok ciddi müşteri bilgilendirme sorunu olduğunu gösteriyor.