Evidea.com Ürün Parçası!

Sevilay T. |

Tam 1 ay önce bu siteden bahçe salıncağı aldım. İçerisinde 4 parçası eksik çıktı. 1 aydır arıyorum hala bir geri dönüş yok. Müşteri temsilcileri her aradığımda bugün geliyor yarın geliyor şu gün kesin gelecek gibi sözler söylemekteler. Ayrıca müşteri hizmetlerindeki personellerde gayet lakaytlar hiçbir şekilde hizmet kaliteleri yok. Kesinlikle memnun kalmadım. Bu siteden ilk ve son alışverişim olacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevilay T.
  16 Aralık
  16:08

  Hiçbir hizmetlerinden memnun olmadım

 • 12 Nisan
  16:41

  Sayın Sevilay T.nin iletisi hakkında;
  Müşterimize, ürünü hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından mail yoluyla yapıldı.
  Müşterimizin sorunu çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır.
  Sorunuza daha hızlı cevap almak için : acil@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)
  Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

 • Sevilay T.
  12 Nisan
  15:58

  Böyle bişey olamaz ya ben tam 1 aydır evidea. com dan aldığım salıncağın parcasını bekliyorum. beklediğim parcalar yanlış geldi. bu da yetmezmiş gibi müşteri hizmetlerini aradığımda yeliz adlı personel bana parcaları nalbantcıdan alabileceğimi söyledi. Halbuki salıncak elime ulastıktan sonra ilk onunla görüşmüş olmama rağmen siz bize böyle bir parça söylemediniz diyor. ilk konuşmamızı da çok iyi hatırlıyorum. Ve kendisini benimle resmen dalga geçer gibi konuşuyor. Ben hayatımda böyle bir problem yaşamadım...çok sinirliyim