Evidea.com ürün 48 Gündür Üründen Haber Yok!

Fahri K. |

Evidea dan malesef reklamlara aldanıp birşeyler alalım dedik. Gamze serisi avize . İnanır mısınız şu an 48 gün. ve telefon parasıyla bir avize alırdım. Artı aradığımızda dalga geçer gibi size takip numarası vereceğiz, yok depomuz taşınıyor falan filan zaten telefonla ulaşana aşk olsun. Yani int. alışverişte bir daha evidea dan birşey alırsam..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fahri K.
  01 Nisan
  07:00

  biliyomusunuz hala ses seda yok.buraya yazdıklarıda yalan.

 • 26 Mart
  15:41

  Sayın Fahri K.nin iletisi hakkında;
  Müşterimize, ürünü hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından yapıldı.
  Müşterimizin tedarikçi firmanın stok durumundan kaynaklı sorun çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır ve ürünleri teslim sürecindedir.
  Sorunuza daha hızlı cevap almak için : acil@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)
  Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

 • Fahri K.
  23 Mart
  00:47

  evideadan bir ürün alalım dedik dedikte 40 gün sonra hala göndermediler.sakın aldanmayın.ben bugüne kadar bu kadar laçka,müşterisi ile dalga geçen bir firma görmedim.44121592 nolu siparişim ne oldu firma.artık o telefon müziğini duyunca tüylerim diken diken oluyor.aradığım tel faturası ile ben o ürünü alırdım zaten...