Evidea.com Ücret İadesi Yapmadı!

Caner Y. |

Evidea.com'dan almış olduğum ürünleri 15 Temmuzda geri yolladım. En kısa zamanda ücret iadesi yapılacağı söylendi. Gönderim sırasında Aras Kargo ile sorun çıktığından dolayı kargo gönderimini müşteri hizmetleri kargo şirketi ile görüşerek kendisi halletti. O tarihten bu yana 22 kez müşteri hizmetleri ile kendim arayarak görüştüm ürünün ellerine ulaştığını ve en kısa sürede ücret iadesi yapacaklarını söylediler.

En son aradığımda ürünlerin geri gönderimini müşteri hizmetleri kendisi yapmasına rağmen,(kargo şirketi ile adres konusunda hiç görüşmedim), benim yanlış adrese yolladığım söylendi. Her aradığımda farklı bir bahane uydurarak 10 Eylül'e kadar hiçbir işlem yapılmadı ve tarafıma bilgi verilmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  18:44

  Müşterimize 15.09.2014 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Caner Y.
  15 Eylül
  20:10

  Üzerinden kaç gün geçmesine rağmen hala hiçbir dönüş yapılmadı aksine 2 defa daha ben müşteri hizmetlerini aradım ve hala bir sonuç alamadım.