23 Ocak 2014

Evidea.com Teslim Edilmeyen Ürünüm

02,01,2014 tarihinde Evidea isimli e-ticaret şirketinden sipariş verdim. Tedarik sürecinde, kargoda, kargoda hata olmuş yanlış adrese yollanmış, a siz hala teslim almadınız mı, sonrasında ürün daha sonra gelecek sen şimdilik fatura ile idare et mahiyetinde faturanın yollanması gibi bir süreç geçti ve bugün 24.01.2014 ürünümü hala teslim alamadım. Daha önceki 5 görüşmemde aldığım aynı cevap yarın dönüş yapılacak deniliyor.

Çok sipariş problemi ile karşılaştım ama bu kadar rahat firma görmedim. Bana çözüm sunun lütfen dediğinizde iptal edebilirsiniz diyorlar. Tekrar söylüyorum bu kadar başarısız e-ticaret firması görmedim.

Doğan 135 Okunma

Cevaplar

  • Doğan 28 Ocak 2014

    Müşteri hizmetleri bilgilendirme konusunda gercekten cok başarılı, biraz sabırlı olun, biraz daha beklemeniz gerek gibi açıklamalarla cevap alıyorsunuz. Biz sizin maduriyetinizi anlıyoruz, biz size dönüş yapacağız cevabı biçok kez cevapsız kalıyor. Firmanın pek sorun çözebildiğiniz söyleyemem. Tek başarıları alışveriş tutarında hediye çeki yollamak, ben 25 gün sabrederim derseniz gelen üründe problem yok.

  • Evidea.com Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimize 23.01.2014 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön