21 Ekim 2016

Evidea.com Tedarikçi E-ticaret'in Ayıplı Ürün Gönderdi...

Evidea.com üzerinden aldığım ürünü gecikmeli olarak 17.10.2016'da gönderdiler. Gelen ürün ise ayıplı bazanın alt iskelet demirleri yamuk. Firma ile telefon görüşmem de benim 100*200 cm bazayı kucaklayıp kargo şirketine götürmem daha sonrasında yeni ürünü göndereceğini söyledi (Kendini firma ortağı olarak tanıtan İlker isminde bir beyefendi).

Bu firmanın tedarik ettiği hiçbir ürünü almayın eğer buraları okuyorsanız. Sorun çözmekten daha çok ben paramı kazanırım müşterinin memnuniyeti umurumda olmaz mantığı ile çalışıyorlar ve ürünleri inanılmaz derece de kalitesiz. Birçok site de tedarikçi olarak bulunuyorlar.

Emrah 720 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimize 31.10.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak ürün iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön