16 Ağustos 2016

Evidea.com Tedarik Edilememe Bahanesi Nedeni İle Olan İptal.

Soru: sipariş işlemleri ürün niye iptal edildi. Şayet stoklarınızda yoksa eşdeğer ürün göndermelisiniz. Sözleşmede yazıyor. Aksi bir durumda tüketici hakem heyetine başvuruyorum.
Siparişinizdeki ürünler tedarikçi kaynaklı stok sorunundan dolayı temin edilememektedir. Siparişinizdeki ürünler iptal edilmiş olup, ücret iadeniz 15.08.2016 tarihinde kredi kartınıza yansıtılmıştır. Dilerseniz sitemizden farklı bir ürünün siparişini verebilirsiniz. Stok temin edilememesi beni bağlamaz. Ürünü tedarik edemiyorsanız niye satışa çıkarıp paramızı kullanıyorsunuz. İyi o zaman herkes ürünü alsın sizler yatırılan paraları bankada kullanın sonra da milletimin parasını boş haliyle geri gönderin. Sizlerin yaptığı yanlışları artık bizler çekmeyeceğiz. Bu yazışmaları delil olarak tüketici hakem heyetine ve internetteki şikayet sitelerine koyacağım.

Adnan 246 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Müşterimize 16.08.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön