Evidea.com Tedarik Edilememe Bahanesi Nedeni İle Olan İptal.

Adnan D. |

Soru: sipariş işlemleri ürün niye iptal edildi. Şayet stoklarınızda yoksa eşdeğer ürün göndermelisiniz. Sözleşmede yazıyor. Aksi bir durumda tüketici hakem heyetine başvuruyorum.
Siparişinizdeki ürünler tedarikçi kaynaklı stok sorunundan dolayı temin edilememektedir. Siparişinizdeki ürünler iptal edilmiş olup, ücret iadeniz 15.08.2016 tarihinde kredi kartınıza yansıtılmıştır. Dilerseniz sitemizden farklı bir ürünün siparişini verebilirsiniz. Stok temin edilememesi beni bağlamaz. Ürünü tedarik edemiyorsanız niye satışa çıkarıp paramızı kullanıyorsunuz. İyi o zaman herkes ürünü alsın sizler yatırılan paraları bankada kullanın sonra da milletimin parasını boş haliyle geri gönderin. Sizlerin yaptığı yanlışları artık bizler çekmeyeceğiz. Bu yazışmaları delil olarak tüketici hakem heyetine ve internetteki şikayet sitelerine koyacağım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  14:35

  Müşterimize 16.08.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,

  Evidea– Müşteri Hizmetleri