24 Ekim 2016

Evidea.com Tam Bir Fiyasko...

17.10.2016 tarihinde vermiş olduğum 5 parça ürünün 2 parçasını 18.10.2016 tarihinde iptal ettim, fakat iptal edebilmek için yaklaşık 4 gün hem aramak ve müşteri hizmetlerine mail yazarak bıktırmak zorunda kaldım. Sonunda bir arkadaş aradı ve ürünün para iadesinin yapılacağını belirtti. Ne zaman iade olur hiçbir fikrim yok. Kalan ürünlerin ne zaman kargoya verileceğini, siparişlerimden kontrol ettiğimde ise talep ettiğim ürünün farklı bir ürünle değiştirildiğini gördüm.

Bir kez daha müşteri hizmetlerini bulma çabası sonrasında siz yanlış sipariş etmişsiniz, sistemde değişiklik yapılmıyor gibi bir yanıt geldi. İlk sipariş ettiğim ürün çıktısından asıl siparişimin kodunu gönderdim ve yine ürünü iptal ettim bakalım henüz bir cevap yok. Kısacası bu kadar kötü iş yapan, karşısındakini salak yerine koymaya çalışan bir firma ile daha karşılaşmadım. Almayın kendinizi de yormayın.

Ferhan 352 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimize 31.10.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak, Ücret iadeniz 21.10.2016 tarihinde hesabınıza yapılmıştır. İadenizin hesabınızda gözükmesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 7 iş günü sürebilmektedir. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön