15 Aralık 2015

Evidea.com Sorumsuzluk Abidesi Bir E- Ticaret!

05/11/2015 tarihinde siparişini verdiğim TV ünitesi teslim süresi 15 gün olmasına rağmen yaklaşık 25 gün de teslim edildi hem de nasıl teslim edilmez! Metro kargo denen kargo firması ile le yarı ambalajlı hatta bir kısmı kucağıma bırakılmak üzere teslim aldım. Yarı ambalajlı kutuyu açıp incelediğimde ise kutudan demonte halde gelmesi beklenen ürüne ait montaja dair tek bir çivi ve kullanım kılavuzu dahi yoktu. Evidea bu durumu bildirdim ve paramın kredi kartıma iade edilmesini istedim sonuç. Tabii ki hala bekliyorum tık yok!

Füsun 737 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi23 Aralık 2015

    Müşterimize 23.12.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapıldı ancak ulaşılamadı. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Füsun 17 Aralık 2015

    27/11/2015 tarihinde maalesef ki Evidea.com sitesinden Taki Dolabı alma gafletinde bulundum Ürün bu kez ambalajlı bir şekilde geldi açıp baktığımda ise bir kenarının kırık olduğunu gördüm hemen resimlerini çekip evidea ya bildirdim ama hala kendilerinden geri dönüş bekliyorum bu esnada ise kargo ile tedarikçi firmaya iade edip yenisini talep ettim fakat tedarikçi firma kargo firmasına alıcı ödemeli kabul etmeyeceğini beyan etmiştir bu durumu evidea ya bildirmeme rağmen klasik bilgilendirme mailleri gelmiş olup ama hiçbir harekette bulunulmamıştır bunun üzerine şahsım bizzat tedarikçi firmayı arayıp durumu anlattım bir şekilde anlaşma sağladık bu sorunlar yaşanırken evidea nerede acaba?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön