17 Nisan 2013

Evidea.com Sitesinde Olmayan Ürünleri Satıyor Ve Eksik Para İadesi Yapıyor!

Evidea.com'da gördüğüm 3 parça banyo aksesuarı sipariş ettim. Aradan 11 gün geçti ürünler gelmedi. Aradım yaklaşık 30 dakika telefonda bekledikten sonra biri cevap verdi ve sipariş ettiğim ürünlerden birinin ellerinde olmadığını söyledi. Olmayanın iadesi ve diğerlerinin gönderimi yapılacak dedi. Aradan 9 gün geçti. Yine ürün gelmedi.

Aradım yine 30dk bekledim. Bu sefer de diğer ürünleri de tedarik edemediklerini kalanın da iade edileceğini söylediler. Toplamda 132.60 TL ürün almıştım. İlk bulunamayan için 36.91 TL geri kalanlar için de 36.91 TL toplamda 73.82 TL iade yapıldı. Yani 58.78 TL eksik iade yapıldı. Aradım. Bizle ilgili bir durum yok bankanızla görüşün dediler. Bu firmaya dikkat!

Volkan 50 Okunma

Cevaplar

  • Volkan09 Mayıs 2013

    Aradan 21 gün geçmesine rağmen herhangi bir ödeme yapılmadığı gibi telefonda destek veren Evidea.com personeli oldukça anlayışsız. Size hiç bir açıklama yapmadan o sinir bozucu evidea şarkısıyla tam 30 dakika boyunca telefonda bekletebilirler... Sonuç olarak iade işlemi gerçekleşmemiştir.

  • Evidea.com Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Volkan Z. nin iletisi hakkında; Müşterimize, ücret iadesi hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından yapıldı. Müşterimizin memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : [email protected] / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön