07 Eylül 2015

Evidea.com Siparişimi İptal Ettiremiyorum!

26093953 No'lu siparişimi iptal ettirmek istiyorum fakat bekleyenler arasında 21. sıradasınız diyor. Ürün henüz elime ulaşmadı tedarikçiye ulaştı deniyor ve iptal ettirmek istiyorum fakat iptal et butonu yok bu kadar saçmalık olabilir mi?

Kenan 126 Okunma

Cevaplar

 • Kenan14 Eylül 2015

  14.09.2015 Aras Kargo 5316501821667 takip numarası ile tarafıma gönderilen, bir türlü iptal ettiremediğim ürün, kargo şubesinden hiç teslim alınmadan iade edilmiştir. İade işleminin bir an önce gerçekleşmesini, diğer şikayetlerde okuduğumuz gibi kesinlikle hediye çeki vs.. ismimize tanımlanmasını istemiyorum. Ne sıkıntılı bir firmaymışsınız arkadaş. Şikayet fışkırıyor. bu da bize küpe olsun bir daha araştırmadan tanımadığımız güvenilir olmayan bir siteden alışveriş yapmayız. yazık!

 • Kenan12 Eylül 2015

  Tam on gün yahu on gündür siparişimi 4 müşteri temsilcisi 2 krede sistemden iptal edemedik. Yazıklar olsun 1.5 saatimi harcadım. Bu işi yapamıyorsanız yetişemiyorsanız insanları mutlu edemiyorsanız bırakın bırakın bırakın!

 • Kenan12 Eylül 2015

  Evidea.com ile 3 kere sistemden 1 kere silarişi iptal ettirmeme rağmen bugün sabah tarafıma siparişiniz kargoya verilmiştir mesajı geldi. Gerçekten bu kadar acizlik bu kadar beceriksizlik görmedim. Yapa ıyırsa ız bırakın bu işi kardeşim insanları mutlu edemiyorsanız çile çektiriyorsanız bu işi yapmanızın ne anlamı var! 3 müşteri temsilcisi ile görüşmde tamammm beyefendi ısrarınız bir şeyi değiştirmeyecek iptaliniz işleme alınmıştır diye küstahlıkta yaptılar ayrıca 3 müşteri temsilcisiyle abartmıyorum en az 33 er dakika beklediten sonra görüşebildim. Bir buçuk saat sadece iltal edin demek için bekledim yazıktır günahtır ve iptal ettiremedim bu kadar acizlik olabilir mi?

 • Kenan11 Eylül 2015

  Firma müşteri temsilcisi aradı siparişimin iptal edildiğini nihayet söyledi fakat hala sistemde iptal edildiğine dair tek bir kanıt yok. Araştırmaya devam ediyorum sonuca ulaşırsam bilgilendirme yapacağım:) Fakat kesinlike geri dönüş yapmaları Şikayetvar.com 'un becerisi çünkü buraya şikayetimi yazmasaydım 3 kere 22 kişiyi bekleyip (en kısa bekleme sürem 34 dakikaydı. Alacağım tablo parasını büyük ihtimalle telefon faturası geçecek) müşteri temsilcisine ulaştığımda tamam yapılacak deyip yapmamalarına bir 4. sünü ekleyecektim:) Şimdilik teşekkürler ilk olarak Şikayetvar.com ardından inşallah Evidea.com.

 • Evidea.com Temsilcisi10 Eylül 2015

  Müşterimize 09.09.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla , Evidea-Müşteri Hizmetleri

 • Kenan09 Eylül 2015

  10 gündür Evidea.com bekletiyor 2 günde siz bekletiyorsunuz! 2 gündür redaksiyonda yok böyle bir şey!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön