Evidea.com Siparişim Hala Kargoya Dahi Verilmemiş!

Ali Ç. |

28 nisan internetten sipariş verdim. Sipariş teslimatını bırakın daha kargoya verilmemiş. Şikayetlerinizi acil@evidea adresine iletin diyorlar. Fakat hiç bir işe yaradığı yok. Gidip ihtiyaçlarımı başka yerden alacaksın, fakat bu seferde kapıma kargoyla siparişleriniz gelmiştir diyecekler o zaman ne yapacağım.

Lütfen evidea siz büyük kapsamlı bir Şirketsiniz işleriniz üzüyorsa yetiştiremiyorsanız 2 değilde 4 eleman alın. Birazda olsun internet alış verişlerine biraz önem verin herkesin vakti olup mağazanıza gelip ürün alamıyor.

Biz ihtiyaçlarımızı her zaman 1 hafta önceden mi belirlememiz gerekiyor. Yani müşteri anlayışınız bumu lütfen acil bi ihtiyacımızı 3-4 günde teslim alma imkanımız olamaz mı?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  11:27

  Sayın Ali Ç.nin iletisi hakkında;
  Müşterimize, ürünü hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından mail yoluyla yapıldı.
  Müşterimizin sorunu çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır.
  Sorunuza daha hızlı cevap almak için : acil@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)
  Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.