Evidea.com Sipariş Onaylanmıyor!

Hulya S. |

100 parça ürün aldım yeni taşındığım evime teslimat bekliyorum. Kredi kartımın onayladığı siparişi Evidea.com ilgili departman yani ilgisiz departman onaylamıyor. Parayla rezil olmak buna denir. Kaç kere aradım size dönüş yapılacaktır deniyor. Dünya ticaret merkezini yönetmiyorlar bu işi beceremiyorlarsa o zaman insanlara vaatlerde bulunmasınlar.

İnsanları mağdur etmekten başka bir şey değil. Sözleşmeye aykırılık söz konusudur. 48509 sicil numaralı avukatım. Ciddi olarak dava açmayı düşünüyorum. Bilseydim
bu siteden asla alışveriş yapmazdım. Buradaki şikayetleri de okuyunca pişman oldum alışveriş yaptığıma. Daha siparişi onaylamamışlar vakit kazanmaya çalışıyorlar.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  16:23

  Müşterimize 27.01.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Hulya S.
  24 Ocak
  02:08

  2000 civarında şikayet var Evidea.com! Bu sizin nasıl çalışamadığınızın ve insanları ne kadar mağdur ettiğinizin kanıtıdır. Bir firmaya bu kadar şikayetin olması skandaldır