Derya F. Teşekkür Mesajı

Sorunumu çözen firmaya teşekkür etmek isterim. Tekrar alışveriş yapmam diyordum ama memnuniyet sebebiyle alışverişe devam ediyorum.

Evidea.com Sipariş İptali Yapamıyorum!

Derya F. |

33218477 ve 73367920 numaralı siparişlerin, sipariş verildiği gün iptalini istemiştim. Ancak firmaya gönderdiğim maile ürün kargoya verilecek şeklinde alakası olmayan yanıtlar alıyorum ve telefonla ulaşmak imkansız. Acilen iptal istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya F.
  15 Ağustos
  11:30

  Sorunumu çözen firmaya teşekkür etmek isterim. Tekrar alışveriş yapmam diyordum ama memnuniyet sebebiyle alışverişe devam ediyorum.

 • Derya F.
  24 Mart
  10:03

  Farklı bir firmaya şikayet yazmak için girdiğimde, bu şikayetimi fark ettim. Evidea.com'daki siparişimin iptali için gerçekten çok uzun ve zorlu bir süreç geçirdim. Ancak siparişimin bayram öncesine denk gelmesi ve bayramda sürpriz olarak özür çikolatası ve kartı göndermeleri çok hoşuma gitti. Bu çalışmayı çok başarılı bir pazarlama çalışması olarak buldum ve bir daha bu firma ile çalışmayı düşünmediğim halde, şimdi tekrar ürün bakabiliyorum. Kendilerine naif davranışları sebebiyle teşekkürler. O zaman, bayram yoğunluğu sebebiyle, bu tür aksilikle olduğunu iletmişlerdi. Yeniden siparişler vereceğim. Umarım bir aksilik ile karşılaşmam.

 • 14 Eylül
  17:37

  Müşterimize 14.09.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla ,
  Evidea-Müşteri Hizmetleri