19 Eylül 2016

Evidea.com Satın Aldığım Ürünüm Gönderilmiyor!

24.08.2016'de üç kalem malzeme sipariş ettim. Sipariş ettiğim ürünlerin hepsinde 1-2 gün içerisinde kargoya verilecektir ibaresi yazıyordu ve Evidea.com'un belirttiği taahhüt tarihleri vardı. Taahhüt tarihinin ilki 26.08.2016 idi. Tabi ki göndermediler. İkincisi 31.08.2016'idi yine göndermediler. Defalarca sitenin sayfasındaki sorularım kısmına ''ürünleri ne zaman göndereceksiniz? '' soruma aldığım cevap ''tedarikçi firma ile görüşüp size geri dönüş yapacağız'' oldu. Fakat hiçbir geri dönüş olmadı. Sipariş vereli 1 ay oldu neredeyse. Böyle bir site olmaz. Resmen insanları mağdur ediyor.

Emrah 106 Okunma

Cevaplar

  • Emrah20 Eylül 2016

    Evet dün arayıp siparişimi kargoya verdiğinizi ve gönderim bilgilerini gün içinde sizinle paylaşılacağını söylediniz. Ama dün hiçbir şey gelmedi, tam sizden beklenen bir hareket oldu.ben sizin kadar sahtekar bir firma ile daha önce hiç çalışmamıştım. Bir daha da asla alışveriş yapmayacağım, çevremdeki insanlara da yaptırtmayacağım.

  • Evidea.com Temsilcisi19 Eylül 2016

    Müşterimize 19.09.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön