01 Nisan 2013

Evidea.com Para İadesi Yapmıyor!

Evidea.com,24 Şubat'ta verdiğim siparişimi bana teslim etmedi. Defalarca telefon görüşmesinden sonra ürünlerin tedarik edilemediğini öğrendim. İade sürecini başlattım. ortalama 7 iş günü içerisinde para iadeniz yapılır yazmasına rağmen iade süreci benim talep tarihimden sonraki 7 iş günü değil, onların talebi sisteme girdikten sonraki 7 iş günüymüş, bunu da bugün öğrendim. Siparişimi vereli 2 ay oldu neredeyse, acil para iademi istiyorum.

Burcu 47 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 08 Nisan 2013

    Evidea'nın şikayetime verdiği cevaba karşılık bana iade etmesi gereken paranın bir kısmını iade etmiştir. iade işlemine başlamak için benden faturanın kargo ile gönderilmesini istemiş ve aynı kargo ile gönderdiği diğer 2adt hasarlı ürün için iade işlemini yapmamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda benden hala kargo takip no istemekte ancak zaten bu kargo no ile iademin bir kısmını yapmıştır. Diğer 2 adt ürün iademi ve toplam 85TL'lık para iademin yapılmasını istiyorum. UPS ile gönderdiğim kargo takip no: TN6296061 ve TN6296070. Ayrıca kendi sitelerinde de iade talep formum bulumaktadır. Her soruna standart bir cevap vermektense çözüme yönelik bir cevap yazmalılar. Ben verdiğim bir siparişten dolayı 2 aydır mağdur durumdayım. Gerekli hukuki süreci de ayrıca başlatıyorum.

  • Burcu 08 Nisan 2013

    Bu yazdığım 3.şikayet mektubu. Evidea'ya bir sipariş verdim ve üstünden 2 ay geçti. Müşteri hizmetleri ile herhalde 20 telefon görüşmesi yapmışımdır. Hala iade ettiğim ürünler için para iademi yapmıyorlar. Aynı iade talebim içinde başka bir kalem tedarik edilemediği için onu iade etmişler, diğer ürün taleplerim için benden hala kargo takip no istiyorlar. Zaten aynı kargo ile gönderdiğim halde işi uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Müşteri hizmetleri ne derdimi anlayabiliyor, ne de doğru bir yaklaşım gösteriyor. Bu kadar şikayet alınan bir firma nasıl hala internet üzerinden satış yapabiliyor anlamıyorum. Gerekli tüm hukuki süreci başlatıyorum artık.

  • Evidea.com Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Burcu N. nin iletisi hakkında; Müşterimize, ücret iadesi hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından yapıldı. Müşterimizin memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : [email protected] / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön