Evidea.com Paketleme Özensizliği!

Burak Ü. |

Evidea.com üzerinden almış olduğum ürünün hediye olarak verileceğini ve özenli olarak paketlenmesi gerektiğini iletmeme rağmen ürün saçma bir paketleme yapılmış. Kargoya geldiği zaman ürünün paketinin açık olduğu kargo yetkilileri tarafından da teyit edildi, ürüne baktığımda özensizce paketleme yapıldığını ve ürünün çoğu parçasının dışarı taştığını, kenarlarında da hasarlar olduğunu gördüm. Elbette ürünü kargodan teslim almadan geri gönderdim. Ürünün ısrarla özenli bir şekilde paketlenmesini istediğim zaman gerekenin yapılacağını söyleyen müşteri hizmetleri takım şefinin işini doğru yapmadığını görüyorum. İnsanları mağdur etmeye hakkınız yok! Bir daha asla Evidea üzerinden alışveriş yapmayacağım...

Etiketler :

Paketleme/Kolileme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  17:43

  Müşterimize 12.10.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak ürün iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,

  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Burak Ü.
  12 Ekim
  09:15

  Firma ile ne telefonla iletişime geçebiliyorum ne de onlar beni zahmet edip arıyorlar. Bu nedenle tüketici mahkemesine başvuracağım. Evidea.com.com firması sadece parayı önemseyen, müşteri memnuniyetinden zerre anlamayan bir firmadır.