14 Nisan 2015

Evidea.com Olmayan Ürünleri Satıyor.

29569652 sipariş numarası ile 05-04-15 tarihinde stoklarda var olarak gözüken ürünleri sipariş verdiğim ve sadece bir tanesini teslim aldığım vede diğer ürünlerin halen tedarik sürecinde olarak gözüktüğü ürünlerim siparişimin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen halen temin edilememiştir.

Stoklarda var olarak gözüken ürünleri sipariş vermemize rağmen halen teslim alamadığımız için evimizin dekorasyon değişimi de Evidea.com sayesinde beklemek zorunda kaldı ve ustalar ile de Evidea.com sayesinde papaz olmamıza sebep oldu. Teşekkürler Evidea.com! Reklamlarını yaptığınız hizmet gerçekten dediğiniz gibi mükemmel!

Ömer 168 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi16 Nisan 2015

    Müşterimize 16.04.2015 tarihinde gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Ömer16 Nisan 2015

    15.04-15 tarihinde mail adresime gelen mesaj Değerli Müşterimiz, depomuzda yaşanan taşınma süreci nedeniyle kargo çıkışlarında gecikmeler yaşanmaktadır. Ürünlerinizin en kısa sürede elinize ulaşması için Evidea.com ailesi olarak tüm özverimizle çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, kayıtlı olan telefon numaranıza kısa mesaj ile bilgilendirme sağlanacaktır. Gecikme için üzgün olduğumuzu belirtir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Gelen mesaja verdiğim Cevap Önce tedarikten kaynaklı sorun dediniz ve daha sonrada olay "Taşınmadan kaynaklı gecikme" ye döndü. Açıkçası hiç inandırıcı gelmediğini belirtmek isterim. Deponuzdaki taşınmayı lütfen müşteriyi mağdur etmeden gerçekleştirseniz daha yerinde olacaktır. Firma yöneticiliğiniz böyle olmamalı. Zira bizde yöneticilik yapmaktayız fakat sizin gibi bir markaya bu tip hareketler-davranışların yakışmadığını belirtmek isterim.

  • Ömer16 Nisan 2015

    15-04-15 tarihinde mail adresime Gelen Mesaj::: Önce tedarikten kaynaklı sorun dediniz ve daha sonrada olay "Taşınmadan kaynaklı gecikme" ye döndü. Açıkçası hiç inandırıcı gelmediğini belirtmek isterim. Deponuzdaki taşınmayı lütfen müşteriyi mağdur etmeden gerçekleştirseniz daha yerinde olacaktır. Firma yöneticiliğiniz böyle olmamalı. Zira bizde yöneticilik yapmaktayız fakat sizin gibi bir markaya bu tip hareketler-davranışların yakışmadığını belirtmek isterim. Gelen Mesaja Verdiğim Cevap::: Önce tedarikten kaynaklı sorun dediniz ve daha sonrada olay "Taşınmadan kaynaklı gecikme" ye döndü. Açıkçası hiç inandırıcı gelmediğini belirtmek isterim. Deponuzdaki taşınmayı lütfen müşteriyi mağdur etmeden gerçekleştirseniz daha yerinde olacaktır. Firma yöneticiliğiniz böyle olmamalı. Zira bizde yöneticilik yapmaktayız fakat sizin gibi bir markaya bu tip hareketler-davranışların yakışmadığını belirtmek isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön