Evidea.com Müşterilerinin Parasını Vermiyor.

Kamil D. |

Ürünü iade edeli 8 iş günü oldu hala ücret iadesi yapılmadı. 3 defadır arıyorum hala finans şubesindeki arkadaşlara bilgi verelim deyip sizi bilgilendireceğiz şeklinde ifadelerle oyalamaya devam ediyorlar. Acilen paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamil D.
  05 Eylül
  10:13

  Şikayet sayımın artması sanırım evidea.com firmasını rahatsız etmiş olmalı. Parayı ödeme kararı almışlar. Yalnız hala müşteri hizmetleri konusunda yetersizler. Dün telefonla konuştuğum müşteri temsilcisi itici bir dille "Firmamız paranızın iadesini yapmakta, şikayetvar.com sitesinden yapmış olduğunuz şikayet konusunda bir yorum yapabilirseniz seviniriz." şeklinde ihtar mahiyetinde beni uyardı.

 • 04 Eylül
  20:01

  Müşterimize 04.09.2014 tarihinde kayıtlı telefonundan geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Kamil D.
  01 Eylül
  15:42

  Şikayetim üzerine firmadan tarafıma 26.08.2014 tarihinde bir adet otomatik mail gönderilmiştir. Halen ücret iadesi yapılmamıştır. Konunun adli bir sürece girmesini istemiyorum Bu konuda firma ile görüşebilirseniz sevinirim.