Seyfullah Y. Teşekkür Mesajı

Öztürk Bey konuyla yakından ilgilendi ancak iade süreci bir hafta kadar uzun bir sürede ve birkaç mail ve telefonla çözüldü. Daha hızlı bir Evidea.com.com dileğiyle.

Evidea.com Müşteri İşte Böyle Oyalanır!

Seyfullah Y. |

22.07 tarihinde Philips ütü satın aldım. Tahmini kargo tarihi 27.07 olarak bildirildi. 29.07'de aradım. 2 gün sonra aradılar; bu hafta içinde ürünün mutlaka elimde olacağını söylediler. 05.08 günü onların bahsettiği tarihinin son günüydü. Yine bir şey demedim. 08.08 sabahı aradım, kayıt oluşturalım, 2 güne döneriz dediler. Bu sabah 10.08 sabahı itibariyle aradılar, ürünün temin edilemediğini ve bana 2 tane ürün önereceklerini söylediler.

Alt model bir ürün söylediler. "Ben 3 hafta beklemişim bana aynı fiyata muadil ya da daha üst bir modelini önermeniz gerekmez mi? " dedim. Telefonu kapattıktan sonra kontrol ettim, benim aldığım ama tedarik edilemiyor denilen ürün sitede duruyor, benim aldığım fiyattan 110 lira fazla fiyat koymuşlar. Muhtemelen zarar etmemek için beni 3 hafta oyaladılar. Çok ayıp. Aynı fiyata bu ürünü yollamayıp alt model bir ürünü satmaya çalıştılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyfullah Y.
  15 Ağustos
  23:35

  Öztürk Bey konuyla yakından ilgilendi ancak iade süreci bir hafta kadar uzun bir sürede ve birkaç mail ve telefonla çözüldü. Daha hızlı bir Evidea.com.com dileğiyle.

 • 10 Ağustos
  16:05

  Müşterimize 10.08.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak ürün fiyat süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,

  Evidea– Müşteri Hizmetleri