30 Nisan 2013

Evidea.com Mağdur Edildim!

Evidea'dan 2 adet abajur ve çamaşır sepeti siparişi vermiştim. Abajurlar çamaşır sepetinin içerisine gelişigüzel bir şekilde, ambalajsız konulduğundan biri kırılmıştı. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kargo firmasını bana yönlendirdiklerini ve abajuru değiştireceklerini söylediler. Ancak kargo firması gelmedi. Müşteri Hizmetleri ile tekrar görüştüm bu sefer karşı ödemeli olarak siz gönderin biz yenisi ile değiştireceğiz dediler.

Denileni yaptım ancak bu sefer kargo evidea.com tarafından kabul edilmemiş tarafıma geri iade

edildi. Üstüne cebimden kargo ücreti ödedim. Dedikleri ile yaptıkları birbirini tutmuyor. Mağdur edildim resmen. Bir daha evidea'dan alışveriş filan yapmam.

Fatma 98 Okunma

Cevaplar

  • Fatma10 Mayıs 2013

    Şikayetim yayınlanır yayınlanmaz telefonla bana ulaştılar. Depo adresimiz değişti. Kargo firmasına giderek bu adrese gönderin diyerek bir adres verdiler. Ancak kargo firmasında bana verilen adres kayıtlı değildi bu nedenle ürün kabulü yapılmadı. Kargo firması evidea.com'un adres güncellemesi yapması gerektiğini söyledi. Müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüğümde ben size kargo firmasını yönlendireceğim dediler. Halen gelen giden olmadı. Daha önce de adresime kargo yönlendirmişler ama kargo bir türlü gelememişti.

  • Evidea.com Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Fatma Ç.nin iletisi hakkında; Müşterimize, ürün iadesi hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından yapıldı. Müşterimizin memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : [email protected] / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön