Evidea.com Kusurlu Ürün Gönderiyorlar.

Mustafa K. |

House Line Çok Amaçlı Ahşap Puf beyaz renk aldım. Birincisi ürün resimde görüldüğü değil. Ahşap kısımları çok özensiz boyanmış. Sanki sulu boyayla boyanmış gibi. Boyanın altındaki tahta rengi görünüyor. Ahşaplara ne zımpara çekilmiş ne kenarları düzeltilmiş. Pütürlü pütürlü göndermişler. Ayrıca çatlak bir tahtayı bile bile kullanmışlar. Üzerine boya atılmasına rağmen çatlak çok belli oluyor. Ürünü kenarlardan altışar vida tutuyor ve çok eğreti duruyor. Hiç sağlam değil, sallanıyor, güven vermiyor. Üzerine oturmaya korkuyoruz. Üstelik ürünün yanında ne faturası geldi ne de kurulum kılavuzu. Bir daha Evidea.com sitesinden bir şey almam. İade kabul etmiyor. Müşteri memnuniyeti sıfır bir firma.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  16 Ocak
  18:52

  Firma tarafından arandım. Kurulum yapıldığı için urunu iade alamıyorlarmış. İyi de kurulum yapmadan bazı şeyler anlaşılmıyorsa veya kurulum yapılınca bir sorun olduğu ortaya çıkarsa ne olacak. Benim gibi paranız çöpe gidecek. Urun kusurlu bile olsa iade almıyorlar. Alışveriş yaparken iyi düşünün, bu siteden kurulum yapılacak hiç bir şey alınmaz. Bana yuzde 5 indirim ceki tanımlamışlar. Önceki mağduriyetimi sanki giderdiniz de yeni macera aramaya niyetim yok. Evidea.com sitesinden ilk ve son alışverişim böyle oldu.

 • 14 Ocak
  12:32

  Müşterimize 14.01.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri