06 Haziran 2016

Evidea.com Kusurlu Ürün Gönderip İade Alırken Zorluk Çıkarmak!

Evidea.com'dan köse koltuk takımı aldım. Ürünün kurulumunu yapmak için kutuları açtıktan sonra köşe takımın el koyma kısmının contasının sağlam olmadığını ve dolayısıyla monte edilemediğini fark ettim. Kurulum kılavuzunu bile 4 iş gününde göndermediklerinden dolayı ürünü hiç kullanmadan iade etmek istediğimde verdikleri WhatsApp numarasına ürünün resmini göndermeme rağmen cevap alamadım.

Evime taşınalı 1 haftadan fazla oldu ve şimdi elimde kullanamayacağım ve para verdiğim koltuk takımı var. İade şartlarını okuduğumda geldiği kargo kutularının hasarsız şekilde tekrar gönderilmesi gerektiği yazılmış ama kutuları açarken kartona zarar vermemek tabii ki mümkün değil.

İki kere telefonla da ulaşmama rağmen beni sadece WhatsApp numarasına yönlendirmekle kaldılar.

Selçuk 403 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 08 Haziran 2016

    Sorun hala çözülmüş değil, kurulumu dahi yapılamayan köşe takımı kutu halinde evimde durmakta yaklaşık 1 haftadır. Açık bir şekilde kusurlu ve eksik ürün gönderilmesine rağmen iade almak için onayı 5 günde veremediler.

  • Evidea.com Temsilcisi06 Haziran 2016

    Müşterimize 06.06.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön