29 Ocak 2016

Evidea.com Kötü ve Hasarlı Ürün.

49***20 no.lu siperişim de gelen ürün hem kötü hem hasarlı kargo kapıya bırakıp imza bile almadan gitti. Fatura içinden çıkmadı iade etmek istiyorum. Montaj sırasında suntalar döküldü, ellerimi kesti. Monte edilmiş ürünler bile sallanıyor. Müşteri Hizmetleri cevap vermiyor. Firma kapısına götürüp aleme ibret başını çağırıp yakacağım. Nefret ettim. Acil iade alsınlar.

Gamze 522 Okunma

Cevaplar

  • Gamze02 Şubat 2016

    Teşekkür henüz etmedim çünkü pazartesi sorunu cozeceklerini söylediler ama 2 gün geçti hala telefon bekliyorum. Bakalım bu sorun ne zaman çözülecek?

  • Gamze'nin Teşekkür Mesajı30 Ocak 2016

    Sikayetimle ilgili yetkili arayarak sabırla bütün sikayetlerimi dinlemistir. Yapılması gereken tüm seçenekleri konustuktan sonra bilhassa ilgilenecegini belirterek çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımıyla yardımcı olmuştur. Titiz ve hassas çalışmanız ve ilginiz için Evidea.com ve Melis hanima çok teşekkür ederim.

  • Evidea.com Temsilcisi30 Ocak 2016

    Müşterimize 30.01.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön