Tayyibe Ş. Teşekkür Mesajı

Gereken ilgiyi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Bu gibi sıkıntılarla tekrar karşılaşmamak ümidiyle. İyi çalışmalar diliyorum.

Evidea.com Kargo Ücreti!

Tayyibe Ş. |

Tutarı 84,90 TL olan mutfak perdesi ve masa örtüsü takımı siparişi vermiştim. Beklediğim ürün geldi ama görseldeki gibi 2 kanat fon yerine tek kanat fon perde geldi dolayısıyla benim işimi görmeyeceği için ürünü iade etmek istedim. İade ederken kargo ücretini müşterinin ödeyeceğine dair hiçbir bilgi olmadığı halde iade ücretini yani 16,74 TL'yi bana ödettiler.

Bunca zamandır internetten sayısını bilmediğim kadar ürün almış bir insan olarak böyle saçma bir uygulamayla ilk kez karşılaştım ve kargo firmalarıyla anlaşmaları olduğu halde bana bu yüksek meblayı ödettikleri için hakkımı helal etmiyorum. Bir daha da asla Evidea.com'dan alışveriş yapmam.

Etiketler :

Kargo Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayyibe Ş.
  16 Şubat
  13:47

  Burada sıkıntımı belirttikten sonra hemen dönüş yapan ve problemi çözen Evidea.com'a teşekkürler. Ayrıca teşekkürler Şikayetvar.com...

 • Tayyibe Ş.
  16 Şubat
  13:43

  Gereken ilgiyi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Bu gibi sıkıntılarla tekrar karşılaşmamak ümidiyle. İyi çalışmalar diliyorum.

 • 06 Şubat
  17:14

  Müşterimize 06.02.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri