Evidea.com Kargo Süreci Uzun!

Osman Nuri G. |

Evidea.com'dan ilk önce bir şifoniyer siparişi verdim lakin ürün 3 gün içerisinde gönderilecek yazıyordu, 20 gün sonra 4 şikayet mesajı atmama rağmen dönüş yapıldı ama ilgileniyoruz diye. Daha sonra telefonla aradım sorun çözümü için form açtıklarını söylediler, 2-3 gün sonra sorun çözülmedi yok firmanın taşındığını ürün daha geç vakitte geleceğini yok iptal etmeyelim, yok hediye çeki verelim numaralarıyla geçiştirmeye çalıştılar mecburen iptal ettim.

Şu anda tekrar sipariş verdim. 22.12.2014 tarihinde sipariş vermiş olmama rağmen (1 gün içinde teslimat yazıyor) siparişim kargolanmadı araya hafta sonu da girmemiştir, siparişim hala kargolanmadı. Evidea.com e-ticaret konusunda başarısız!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Nuri G.
  26 Aralık
  16:52

  Evidea.com demiş olduğu gibi 1 saat sonra aramış olup sorunumu çözememiştir. Kendi www.evidea.com/yardim adresinden ulaşmak mümkün değildir anca böyle şikayet ettiğimizde bize geri dönüş yapılmaktadır bunu da belirtmek istedim. Gönderilmeyen Siparişe gönderildi diyen Evidea.com u altyapısından dolayı tebrik ediyorum.

 • 26 Aralık
  16:48

  Müşterimize 26.12.2014 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri