26 Aralık 2014

Evidea.com Kargo Süreci Uzun!

Evidea.com'dan ilk önce bir şifoniyer siparişi verdim lakin ürün 3 gün içerisinde gönderilecek yazıyordu, 20 gün sonra 4 şikayet mesajı atmama rağmen dönüş yapıldı ama ilgileniyoruz diye. Daha sonra telefonla aradım sorun çözümü için form açtıklarını söylediler, 2-3 gün sonra sorun çözülmedi yok firmanın taşındığını ürün daha geç vakitte geleceğini yok iptal etmeyelim, yok hediye çeki verelim numaralarıyla geçiştirmeye çalıştılar mecburen iptal ettim.

Şu anda tekrar sipariş verdim. 22.12.2014 tarihinde sipariş vermiş olmama rağmen (1 gün içinde teslimat yazıyor) siparişim kargolanmadı araya hafta sonu da girmemiştir, siparişim hala kargolanmadı. Evidea.com e-ticaret konusunda başarısız!

Osman 1.143 Okunma

Cevaplar

  • Osman 26 Aralık 2014

    Evidea.com demiş olduğu gibi 1 saat sonra aramış olup sorunumu çözememiştir. Kendi www.evidea.com/yardim adresinden ulaşmak mümkün değildir anca böyle şikayet ettiğimizde bize geri dönüş yapılmaktadır bunu da belirtmek istedim. Gönderilmeyen Siparişe gönderildi diyen Evidea.com u altyapısından dolayı tebrik ediyorum.

  • Evidea.com Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimize 26.12.2014 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön