05 Haziran 2015

Evidea.com Kargo Sorunu!

TV sehpası siparişi verdim, ardından müşteri hizmetlerini arayıp kargonun adresime değil şubeye bırakılmasını istediğimi belirttim. Tedarikçiden çıkacağı için, kargo firmasını arayarak konuşabileceğimi söylediler. Kargo bilgisi metro kargo, hafta içi 17:00'dan sonra çalışmıyor. En yakın şubesi 2 saat.

Arayıp başka bir kargo firmasıyla gönderim istediğimde tedarikçinin anlaşmalı olduğu firmanın bu olduğunu belirttiler. Deponuza gönderim yapsınlar, siz Yurtiçi Kargo ile yollayın dediğimde de ilgili birime iletiyorum denildi. Tedarikçinin anlaşmalı firması ne demek? Ben sizin sürpriz yumurta kargo firmanızı kovalamak zorunda mıyım? Adam gibi alın ücreti neyse kargo seçtirin bari. Böyle saçmalık görmedim.

İşıl 592 Okunma

Cevaplar

 • Evidea.com Temsilcisi13 Haziran 2015

  Müşterimize 13.04.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiştir . Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • İşıl 11 Haziran 2015

  Eklemezsem eksik kalır: Gönderilen TV ünitesinin çekmece rayları için açılan delikler yanlış yerdeydi, çekmecelerin biri yukarıda biri aşağıda kaldı. Evde marangoz olduk sayenizde. Okuyan, gören olur mu bilmiyorum artık ama, ben bu işi mahkemeye falan da taşımam, gün başına on müşteri kaybetmenizi sağlarım daha güzel. Teşekkürler (!)

 • İşıl 06 Haziran 2015

  Anlaşmalı kargo firmanızı bütün gün evde bekledik. 12den önce geleceklerini söylediler saat beşte gelemiyoruz dediler. Hiçbir açıklamanız yok rezalet!

 • İşıl 05 Haziran 2015

  Az önce müşteri hizmetlerinden dönüş geldi, ilgili ile görüşülmüş ancak depodan gönderme gibi bir seçeneğiniz yokmuş. Bu mudur müşteri hizmeti anlayışınız? Yetkilisi ile görüşmek istiyorum diyorum aynı açıklamayı aynı kelimeler ile dört kez tekrarlıyorsunuz. "Gönderemiyoruz" ne demek yani gönderemiyoruz? Ben de alamıyorum işimi gücümü bırakıp Samandıra'ya mı gideyim almaya bu kadar ilgisizlik görmedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön