12 Nisan 2013

Evidea.com İademi Kabul Etmiyorlar Asla İletişime Geçmiyorlar!

Buradan tekerlekli elbise askısı ve nevresim tk. aldım. Gelen nevresim tk. çok kalitesizdi fakat hediye aldığım kişi önemli olmadığını, iade etmeye gerek duymadığını söyledi, iade etmedim. Elbise askısını kendim için aldım, elime ulaştıktan 1 hafta sonra kurdum. Elbiselerimi asmaya başladım. Daha 3. askıda yan yatıp devrildi. O sinirle geri söküp paketine yerleştirdim.

Evidea. com iade kabul etmedi, hatta problemimden dolayı geri dönüş yapacaklarını söyleyip aramadılar bile. Ürüne benim hasar verdiğimi iddia ederek, durumu değerlendirme gereği bile duymadılar. Bu işin peşine asla bırakmayacağım. Hakkımı sonuna kadar savunacağım. Sorunum çözülmezse kendileri gibi çirkinleşeceğim.

Suzan 74 Okunma

Cevaplar

 • Suzan 15 Nisan 2013

  Evidea'dan tekelekli elbise askısı almıştım. Fakat kurduktan sonra 3 askı asınca yana yattı. Astığım 3 elbise ağır bile değildi. Yanlış da kurmadım. Kalitesiz plastikten elbise askısı mı olur? Şimdi siz ürüne hasar verdiniz suçlamasıyla paramın üstüne yattılar. İade etmek istiyorum ve ürünü daha görmeden hasarlı olduğu için iade alamayacaklarını söylediler. Önce ürünü görselerdi yine yeterliydi. Ahlak dışı bu hareketlerini kınıyorum ve paramı asla kendilerine bırakmayacağımı bilmelerini istiyorum. Bu sorun çözülene kadar şirketlerinin bütün açıklarını her yerde yayacağıma emin olabilirler.Bu ahlakdışı hareketi de herkes bilmeli. Hakkımı yiyemezsiniz, yedirmem! Çürük malınızı geri alın

 • Suzan 15 Nisan 2013

  Aradığımda papağan gibi aynı şeyi tekrar edip, sorunumu çözmeyen müşteri temsilcileriniz, madem işe yaramıyorlar, yetkili biri devreye girsin. Ezbere konuşan, yapabileceğini bildiğim halde inadına yardımcı olmayan müşteri temsilcilerinizin canı cehenneme!

 • Suzan 15 Nisan 2013

  Bana saçma sapan prosedür maili göndermekle, müşteri memnuniyeti sağlamaya çalıştığınızı söyleyemezsiniz. Aptal ürününüzü geri alıp, paramı iade etmedikçe yakanızı bırakmıcam. Bu çirkinliğinizi de herkes öğrenecek. Bu kadar kolay değil dolandırıcılık!

 • Evidea.com Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Suzan Z.nin iletisi hakkında; Müşterimize, ürün iadesi hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından mail yoluyla yapıldı. Müşterimizin memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Sorunuza daha hızlı cevap almak için : [email protected] / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası) Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön