28 Ekim 2015

Evidea.com Hasarlı Ürünün Değiştirilmemesi!

4 Ekim 2015'te sipariş verdiğim kanepe 1 hafta sonra demir mekanizması bozuk olarak teslim edildi. Bunun üzerine internet sitesi üzerine yazdığım mesajlara dönüş olmadı. Arayarak ulaştığımda (internet sitesi üzerinde telefon bulunmuyor, numarayı bulabilmek için saatler harcadım) yetkili kişi net olmayan açıklamalar yaptıktan sonra demir mekanizmanın yenisinin gönderileceğini söyledi.

Bu olaydan bir hafta sonra başka bir telefon aldım. Sizin bir şeyiniz hasarlıymış o nedir diye. Dönüş yapacağını söyleyip dönmedi. Hala iletişime geçemiyorum. Bir e-ticaret sitesi için bunun bir sorumsuzluk olduğunu düşünüyorum. Her yerde de dile getirmeye devam edeceğim.

Banu 48 Okunma

Cevaplar

  • Banu 17 Kasım 2015

    4 Ekim'de aldığım kanepenin alt mekanizması bozuk çıktı. Önce biz size parçayı göndereceğiz dediler, göndermediler 3 hafta sonra önce siz gönderin sonra biz göndereceğiz dediler. Bu süreçte sürekli süründürdüler. Şimdi bir yanıt yazmak için sitelerinde girdiğimde son 3 ayda verdiğiniz sipariş yoktur mesajı veriyor. Tüm bu süreçlerle ilgi ben artık hukuki yollara başvuracağım. Kimseyi bu şekilde mağdur etmeye hakları yok. Hukuki süreç el verdikçe de sosyal medyadan insanlara duyuracağım ben yandım başkaları yanmasın misali.

  • Banu 05 Kasım 2015

    3 Kasım'da bozuk olan parçanın gönderiminin yapılacağı söylendi. Henüz bana hiçbir bilgi gelmedi. Ürünü alalı 1 ay oldu ve hala kullanamıyorum. Ayrıca verilen telefon numaralarından kesinlikle hiç kimseye ulaşamıyorum. Ben bu şekilde bir e-ticaret sitesinin başka insanları mağdur etmemesi ile ilgili elimden gelen her şeyi yapacağım.

  • Evidea.com Temsilcisi31 Ekim 2015

    Müşterimize 31.10.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla , Evidea-Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön