Secaettin A. Teşekkür Mesajı

Şikayetvar.com sitesine sorunumla çok kısa süre içinde igilendiği için, Evidea.com ya geçen sıkıntılı süreçten sonra sorunu çözümlediği içim teşekkürler.

Evidea.com Hasarlı Ürün İadesi...

Secaettin A. |

Adı geçen firmadan internet üzerinden yapmış olduğum sipariş sonucunda tarafıma gönderilen hasarlı ürün iadesinde, firma müşteri hizmetlerindeki görüştüğüm farklı görevliler farklı yöntemlerle ürün iade süreci uzamış iade ürün tekrar adresime geri gönderilmiştir. Tabiri caizse yorganı yokuşa sürme taktiği ile hareket edilmiştir. 14 Temmuz'dan bu yana geçen süre içinde ücret iadesi henüz gerçekleşmemiştir. Bilgilerinize arz olunur.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Secaettin A.
  10 Ağustos
  15:33

  Şikayetvar.com sitesine sorunumla çok kısa süre içinde igilendiği için, Evidea.com ya geçen sıkıntılı süreçten sonra sorunu çözümlediği içim teşekkürler.

 • 10 Ağustos
  14:45

  Müşterimize 10.08.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Secaettin A.
  08 Ağustos
  16:07

  Adı geçen siteden internet üzerinden vermiş olduğum sipariş ürün tarafıma hasarlı gelmiş olup değişim talebim karşılanamadı iade etmek istedim iade sürecinde tedarikçi firmaya gidecek olan ürün karşı taraf kargo şubesinden tedarikçi firma kabul etmediği için tekrar tarafıma gönderildi Evidea.com müşteri hizmetlerini defalarca aradım her aramamda farklı görevliler farklı yöntemlerle tabiri caizse yorganı yokuşa sürmek gibi değişik önerilerle süreci uzatıp iademi gerçekleştirememişlerdir 10 Temmuz'dan bu güne kadar yapmış olduğum telefon görüşme giderleri iade yapacakları ürün bedelini aşmış olup halen iade sağlanmamıştır. Bilgilerinize arz olunur.