01 Aralık 2014

Evidea.com Hasarlı Ürün Göndermiş.

4 kapak 2 çekmeceli boy dolabı beyaz ürünü site üzerinden satın aldım. Kargo firması bize teslim etti. Kargo paketinde en ufak bir hasar yoktu. Ancak paketi açtıktan sonra dolabın iki parçasında çatlak olduğunu gördüm. Durumu müşteri temsilciliğini arayıp bildirdim. Hasarlı parça fotoğraflarını ınternet adreslerine yolladım.

Sözde bana hasarlı parçalar yollanacaktı. Evidea.com maalesef çözüm üretemiyor üç haftadır bekletiyor, topu tedarikçi firmaya atıyor yazık doğrusu. Sözde 25/11/2014 cuma günü kırık parçaların bana teslimi yapılacaktı ama nerede... Acilen sorunuma çözüm bekliyorum. Müşteri temsilcilerinin klasik oyalama mesajlarından bıktım artık!

Ercan 312 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 06 Aralık 2014

    1,5 aydır sorunu çözememişsiniz hala gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır diyorsunuz. Gerçekten yazık!

  • Evidea.com Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimize 03.12.2014 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön