Evidea.com Günlerdir Gerçekleştirilmeyen Para İadesi!

Ali K. |

Evidea.com'dan aldığım çok amaçlı dolap hasarlı gelmiş olup, değişim talep ederek yolladım. Yeni ürün gelmeden de üründen vazgeçtiğimi bildirdim buna rağmen akşamına yeni ürün yollandı ve Evidea.com dan arayan bayan kargo bilgisinin geç düşmüş olabileceğini söyledi ve iade etmek istiyorsanız kargoyu teslim almadan geri gönderin dedi.

Bende dediği gibi yaptım ancak açılmadan iade edilen bir ürünün para iadesi için Evidea.com bugün tam 11 gündür oyalamaktadır. Birçok büyük site açılıp denenmiş ürünün para iadesini bile 3 gün içinde yaparken büyük ve güvenilir diye tercih ettiğimiz Evidea.com teslim dahi alınmamış üründe 11 gündür iadeyi gerçekleştiremiyor.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  14 Temmuz
  01:03

  Teşekkür ederim Sikayetvar.com

 • Ali K.
  14 Temmuz
  01:03

  İyiki varsın şikayetvar aynı gün iade gerçekleşti demek ki isteyince oluyormuş insanları süründürmenin bir alemi yok. Evidea.com dan bir ürün daha aldık yarın elimize ulaşıcak inşallah aynı sorunları bir daha yaşamayız.

 • 01 Temmuz
  12:17

  Müşterimize 01.07.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak ücret iade hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,

  Evidea– Müşteri Hizmetleri