23 Aralık 2014

Evidea.com Gönderilmeyen Ürünler!

08.12.2014 tarihinde Evidea.com'dan vermiş olduğum 33428431 numaralı siparişimin tedarikçiden sağlanan ürünler kısa sürede gelmesine rağmen kendi depolarından gelecek ürünler hala gönderilmemiştir. Hafta başında gönderdiğim mesaja istinaden yılbaşı yoğunluğundan dolayı gecikmeler olacağı bilgisi verilmiştir. Gecikmesinin uzaması halinde iptal/iade işleminin başlamasını istemiştim. İnternet sitesinden kontrol ettiğimde ürünlerin depoda hazır olarak beklediğini görüyorum fakat bu ürünler gönderilmediği gibi herhangi bir geri dönüş olmamakla birlikte iptal/iade işlemi başlamamıştır. Ürünlerin bugün veya yarın gönderilmesini aksi takdirde iptal/iade işleminin başlatılmasını rica ederim.

Ayhan 797 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan'ın Teşekkür Mesajı24 Aralık 2014

    Şikayet yayınlandıktan hemen sonra müşteri hizmetleri tarafından aranarak 16 gündür gönderilmeyen ürünlerin 3 tanesi aynı gün kargolandı, hazır olmayan bir ürünün de ücret iadesi yapıldı. Bu konuda müşteri temsilcisine teşekkür ederim. Fakat sitenin genel tutumundan ötürü bir daha alışveriş yapmayacağımı ve olumlu bi görüş bildiremeyeceğimi söylemek isterim. Kargo ulaştıktan ve ücret iadesi gerçekleştikten sonra üyelik iptalini gerçekleştireceğim ve aynı şekilde tüm çevreme de bu durumu aktaracağım.

  • Evidea.com Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimize 24.12.2014 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Ayhan23 Aralık 2014

    Sikayetvar sitesini nereye şikayet etmemiz gerekiyor acaba? Bir şikayet 5 gündür Redaksiyon aşamasında olur mu? Sanki roman inceleniyor. Evidea.com sitesini size şikayet edelim dedik. Şimdi bir onlarla bir de sizinle uğraşıyorum. Allah sonumuzu hayır etsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön