23 Eylül 2013

Evidea.com Geç ve Kusurlu Teslimat!

Evidea.com'dan sipariş ettiğimiz kitaplık 15 gün içerisinde bize yollandı. Fakat paketleri açtığımızda, tahtaların özensizce üstüste konulmasından dolayı, kenar parçalarında kopuklar oluşmuş olduğunu gördük.

Zira tahtaların arasında ne bir kağıt, ne de koruyucu herhangi bir madde var. Talaş pisliklerini bile içine atmışlar. Montaj için gerekli dübel, vida eksik ve sağlıklı bir montaj yapılamıyor. Eksik parçaların yollanmasını talep ettik ancak henüz bir cevap alamadık. İkinci ve son siparişimizdir, böyle özensiz firmaların bir an önce cezalandırılmalarını talep ediyorum.

Bige 166 Okunma

Cevaplar

  • Bige 09 Ekim 2013

    Hala bekliyorum. Ne eksik olan montaj malzemeleri, ne de hasarlı parçalar gelmedi.

  • Evidea.com Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizden eksik parçalar hakkında bilgi istenmiştir. Parça gönderim işlemleri başlatılmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea.com – Müşteri Hizmetleri

  • Bige 29 Eylül 2013

    Evidea sitenizde şikayet yayınlandıktan sonra, telefonla arayarak eksik montaj malzemelerini yollayacağını söyledi. Ama gelen herhangi bir şey yok. Ambalajlama konusundaki eksikliklerini ise hiç beyan etmedi. Hasarlı ürünler için çözüm geliştirmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön