17 Ekim 2016

Evidea.com Geç Gönderim Ve Yanlış Ürün Kataloğu.

Bir hevesle aldığımız mutfak dolabımızı göndermek için yaklaşık 22 günü bulabilir kargolamak diye bir saçmalık var. Tamam dedik süre doldu. Hayda oda ne, bizim kargo süresi yaklaşık bir 10 gün daha attı. En sonunda kargomuz geldi diye sevinirken o da ne, içindeki kurulum Kılavuzu farklı parçalar aldığımız dolabın değil, gelen ürünümüze uymuyor. Kendi paramızla rezil olduk. Kendimi mobilyacı gibi hissettim. Bir daha Evidea.com 'dan alışveriş yapmak mı, aman aman.

Zafer 357 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimize 24.10.2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak, Öncelikle yaşanan sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürününüzle ilgili yapılmasını istediğiniz işlemi iletmenizi rica ederiz. Dilerseniz ürün değişimi yapabilir veya ücret iadesi gerçekleştirebiliriz. Talebiniz ulaştıktan sonra işlemleriniz başlatılacaktır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

  • Zafer 17 Ekim 2016

    Bir hevesle aldığımız mutfak dolabımızı göndermek için yaklaşık 22 günü bulabilir kargolamak diye bi saçmalık var. Tamam dedik süre doldu haydaa oda ne bizim kargo süresi yaklaşık bir 10 gün daha attı. En sonunda kargomuz geldi diye sevinirken o da ne içindeki kurulum Kılavuzu farklı, parçalar aldığımız dolabın değil, gelen ürünümüze uymuyor. Kendi paramızla rezil olduk. Kendimi mobilyacı gibi hissettim. Bi daha Evidea.com dan alışveriş yapmakmı aman aman.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön