Evidea.com Firmanın Ciddiyetsizliği ve İlgisizliği!

Efe Ö. |

Aldığım mobilyaları karton bile denmeyecek bir paketleme ile gönderdiler, ürünü kabul etmedim ve teslim almadım. Kargo firması tutanak yok diyerek getireceğini söyledi ve ürünü bana teslim etmedi. Ardından 10 gün geçmesine rağmen firmaya herhangi bir şey yaptıramıyorum ürün bana teslim edilmedi.

Kargo firması teslim ettiğini söylüyor. Herhangi bir imzam da yok beyanımda ne kargo firmasıyla görüştüler ne bu işi çözdüler her aramamda inceliyoruz ilgileniyoruz şeklinde sadece sallıyorlar. Kendilerinden ne kadar yardım istesem de maalesef hiç ilgilenmediler ürünleri çok kötü paketleme ile en kötü kargo firması ile gönderiyorlar. Sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar, asla müşteri
ile ilgilenmiyorlar. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Paketleme/Kolileme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efe Ö.
  30 Haziran
  17:13

  İlk şikayetimin üzerinden tam 14 gün geçti ve hala problemim çözülmedi hayatımda gördüğüm en kötü firma...

 • Efe Ö.
  20 Haziran
  09:31

  Sadece bir telefon açtınız hepsi o kadar hala ne bir illgi ne de sonuçlandırılmış bir durum söz konusu. Kargo firmasını yolladığınızı söylediniz ama maalesef ben bunu arayan arkadaşa da söyledim kargo firmasını genel müdürlüğüne ve bölge müdürlüğüne şikayet etmek suratiyle kargo firmasının şube sahibini ayağıma getirterek ben çözdüm. Onlar en azından özür dileyerek bir nebze incelik yaptılar. Pişmanlıklarını ayağıma kadar gelerek incelikleriyle gösterdiler ama sizden yalandan bir telefon konuşması dışında hiçbir şey görmedim. 1 ay önce satın aldığım yemek masası hala elimde değil ve aıbeti hakkında en ufak bir fikrim de yok.

 • 17 Haziran
  18:11

  Müşterimize 17.06.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim ve iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,

  Evidea– Müşteri Hizmetleri