Evidea.com Farklı Ürün Gönderdi!

Emrah Selin S. |

Bir çok ürün sipariş ettim. İlk siparişim de istediğim mumluklar farklı geldi. Allah'tan renklerini doğru koymuşlar. Canvas saat sipariş verdim aynı anda fakat ilk siparişim öyle gelince hemen mail attım gene farklı gelecekse göndermeyin ücreti iade edin diye.

Bana cevap olarak dalga geçer gibi link atıyorlar kargo takip diye. Saatler geldi ve farklı. Aradım temsilci arkadaş sustu cevap vermiyor. Tedarikçiden kaynaklı dedi. Diyorum ki hani kalite kontrol oluyor o şekilde gönderiliyordu.

Boşuna mı yazdınız onları oraya sıfır güven yani diyorum. S*** Hanım iade işlemlerine başlayabiliriz diyor. Kapattıktan sonra mail attım, gene dalga geçer gibi kargo takip falan link yolluyorlar. Tam bir kabus.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Selin S.
  04 Haziran
  17:26

  Allah aşkına ne maili attınız. Lütfen elimde kayıtlar hala duruyor. Madem attınız neden hediye çeki veriyorsunuz özür dilemek adına. Böyle kandıramazsınız. 2 gündür üyeliğimi iptal edin diye yazıyorum habire arıyorsunuz. İstemiyorum ya Evidea.com benden uzak dursun. Instagramda bile amatör satıcılar daha mükemmel çalışıyor. Ki ben sadece internet alışverişi yapan birisiyim ama böyle bir şey görmedim daha önce. Şimdi na mail atın ne de arayın.

 • 04 Haziran
  17:21

  Müşterimize 04.06.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılmış ancak ulaşılamamıştır. İade süreçleri hakkında e-posta adresi üzerinden bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri