22 Ocak 2015

Evidea.com Eksik ve Hatalı Ürün!

Çok amaçlı boy dolabı aldım ve demonte bir şekilde geldi. Demonte geleceğini biliyordum ama içinden montaj talimatı ya da benzer hiçbir şey çıkmadı. Sorun bununla olsa yine iyi. Dolabın ortasında bir çekmece var.

Çekmecenin alt kısmı için gerekli olan -muhtemelen sunta- parça çıkmadı. Dolabın alt ve üst kısmında iki kapak var. Bu kapakların açma kollarının monte edileceği delikler açılmış ama açma kolunun vida gelen yerleri açılan deliklerle uyuşmuyor.

Çekmecenin açma kolu kapaklarınkiyle aynı. Çekmecenin açma kol delikleri tam ama ne hikmetse kapak kolları, açılan deliklerin yanlış olmasından dolayı takılamıyor. Beni internet alışverişinden soğuttu.

Fikret 240 Okunma

Cevaplar

  • Evidea.com Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimize 27.01.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön