09 Eylül 2015

Evidea.com Bu Ne Sorumsuzluk?

Ürünü siteden alıyoruz 5 iş günü içerisinde çıkacak deniyor ve ürün çıkıyor. Gel gelelim sonrasında ürün Horoz Lojistik firması ile gönderilmeye çalışılıyor. Horoz Lojistik'i arıyoruz: Van ilinin Bahçesaray ilçesine kargo geliyor değil mi? Horoz Lojistik: İlçe mi orası? İlçe ise gelir! Diyor.

Kargo Elazığ merkeze gidiyor ve hiç haber verilmeden geriye iadesi yapılıyor. Evidea.com yetkililerini arıyoruz daha ürün kargoya verilmeden bakın üretici firmaya ulaşalım soralım kargo gelmeyecekse siparişimizi ona göre kargo gelen bir yerden tedarik edelim. Evidea.com yetkilileri: Kusura bakmayın üretici firma ile iletişim kuramazsınız. Ne diye o zaman bir şey boşu boşuna uğraştırıyorsunuz.

Ömer 106 Okunma

Cevaplar

 • Ömer 07 Ekim 2015

  30 Ağustos'ta aldığımız ürün elimize geçmeden kargodan geri iade edildi haber verilmeksizin. 40 gün geçti hala ücret geri ödenmedi. Kendileri alacaklı olsa her gün arayıp paramızı verin derlerdi. Yazıklar olsun. Haram olsun o paramı kullandığınız yerler.

 • Ömer 01 Ekim 2015

  1 ayı geçti süre ve hala almadığı ürünün benden alınan ücreti geri ödenmedi. Bu yıl öderler mi acaba? Hala da 48 saat içinde yatacak 3 iş günü içinde yatacak dendi ama yatmıyor ücret tarafımıza. Yazıklar olsun EVİDEA.com

 • Ömer 01 Ekim 2015

  30.08.2015 tarihinde 67338329 numaralı siparişim bana haber verilmeden geri iade alınmıştır üstelik kargoya verildikten sonra. Kargoyu bekleme sürem 2 haftadır. Bana geri dönüş de 2 hafta sonra yapıldı. İade edilip parayı geri yatırmalarını istedim fakat üstünden 1 ay geçti hala parayı geri yatırmadılar. Bu kadar kötü sorumsuz bir şirket olamaz. Kesinlikle bir daha sitesine bile girmem. Kesinlikle hiçbir ürün almayınız o siteden. Bu kadar kötü bir firma olamaz.

 • Ömer 20 Eylül 2015

  Evidea.com müşteri hizmetleri aradı 15.09.2015 tarihinde hatalı olduklarını kabul ettiler ama mağduriyetimizi giderecek herhangi bir işlem yapmadılar. Tarafımızdan alınan ücreti bize gelmeyen kargo ellerine ulaşınca 3 iş günü içerisinde kartıma aktaracaklarını söylediler. Ben elime geçmeyen ürünün parasını peşin ödedim 2 hafta bekledim ürün elime geçmedi üstüne üstelik neredeyse 1 ay olmak üzere, benim ürününü almadığım fakat benden parası peşin alınan ürünün geri ödemesi hala yapılmadı. yeter artık! ! Şu dakikadan sonra ağzınızla kuş tutsanız boş! ! Tüketici haklarına başvurup yasal yollarla hakkımı arayacağım artık.

 • Evidea.com Temsilcisi15 Eylül 2015

  Müşterimize 15.09.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla , Evidea-Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön