Nalan D. Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Evidea.com Bu Firmanın Ödeme İle İlgili Sorunları Var!

Nalan D. |

Daha önceki sorunlu siparişimin olumlu olarak neticelenmesine istinaden, bir kez daha güvenerek 18.01.2016 tarihinde ürün sipariş edip, ödemeyi havale ettim, dekontu mail attım. Fakat aradan geçen 1 hafta sonrasında ödeme gelmedi diye mail geldi. Defalarca yazdım banka tarih bilgisi dekontu ilettiğim halde size döneceğiz deyip kaç defa mail atmama rağmen dönüş yapılması. Para ödendi, sipariş onaylanmadı, bilgi hala verilmedi. Yaklaşık 10 gündür bilgi bekliyorum.
Nasıl bir sistem bu, müşteri temsilcisiyle telefonla görüşemeyip, maillere cevap gelmiyor. Üst üste gelen size en kısa zamanda dönülecek otomatik mailler. Biri artık en kısa zamanda bilgi verip en kısa zamanda bu sorunu çözsün lütfen.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nalan D.
  05 Şubat
  16:06

  İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

 • Nalan D.
  02 Şubat
  13:18

  Müşteri temsilcisi tarafından dönüş yapılmış, sipariş süreci düzenlenmiştir. Ürünün elime ulaşmasını beklemekteyim. Müşteri memnuniyeti adına daha titiz çalışmalarını rica ederim.

  Teşekkürler.

 • 28 Ocak
  13:25

  Müşterimize 28.01.2016 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetler