Evidea.com Bir Aydır Aldığım Ürün Gelmiyor!

Barış E. |

Almış olduğum kitaplık 1 ayı geçmiş olmasına rağmen hala gönderilmedi, çok kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala bir gönderim söz konusu değil, internetten yaptığım için kredi kartımdan nakit olarak ücretini ödedim ama hala karşılığını göremedim. Ayrıca daha önceden yaptığım sipariş numarası: 14887754 olan sehpa 15 gün sonra gelmesine rağmen eksik parçası var.

Bu durumu bildirdim ancak bu konuda da ilgilenen bir kişi bulamadım. Artık her gün evidea'yı aramaktan yoruldum, bıktım. Büyük bir şevkle aldığım ürünlerin hevesi kursağımda kaldı, bu nasıl bir hizmet anlayışıdır ki paramızı almalarına rağmen ürün göndermiyorlar, evidea'dan çok çok çok şikayetçiyim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  11:31

  Sayın Barış E.nin iletisi hakkında;
  Müşterimize, ürünü hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından yapıldı.
  Müşterimizin tedarikçi firmanın stok durumundan kaynaklı sorun çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır ve ürünleri teslim sürecindedir.
  Sorunuza daha hızlı cevap almak için : acil@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)
  Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.