19 Haziran 2015

Evidea.com Bilgilendirme Yapılmadan İptal Edilen Sipariş.

Kargolama süresini geciktirmelerinin üstüne birde bilgi verilmeden siparişim iptal edildi. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda bununla ilgili bir işlem yapamadıklarını, tedarikçi firma tarafından iptal edildiğini söyledi yani bununla ilgili hiçbir yaptırımları bulunmuyor. Müşterileri mağdur bırakmanın önüne geçemeyen bir kurum. Ayrıca ürünleri de çok kalitesiz. Teslim edilebilen siparişlerinde de ürünler ya bozuk ya renkleri solmuş.

Chazal 1.198 Okunma

Cevaplar

  • Chazal 03 Eylül 2015

    Sipariş iptalinden 3 gün sonra bilgilendirme verilmez bunu kurum olarak öğrenmeniz gerekiyor. Birde göz boyamak için 20 TL hediye çeki veriyorsunuz üstelik kullanım süresi kısıtı var. (!) Bu güvensizliği yaratmışken sizden 1 hafta içinde tekrar alışveriş yapmamı istemeniz çok enteresan. Evidea.com'dan alışveriş yapmak = Mağdur olmak.

  • Evidea.com Temsilcisi22 Haziran 2015

    Müşterimize 22.06.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak iade süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön