01 Kasım 2014

Evidea.com Almış Olduğum Ürünler Gelmedi.

25 Ekim Cumartesi günü almış olduğum ürünlerden birkaçı elime ulaşmış olup birkaçı elime ulaşmadı. Elime ulaşan ürünlerde ufak tefek ürünler. Benim için asıl gerekli olanlar elime ulaşmadı. Kargo takibinden yaptığım sorgulamada da almış olduğum fakat teslim almadığım ürünler elime ulaşmış gibi görünüyor. Bu sorunumu siteye bildirdiğimde 7-10 iş günü içerisinde kargoya verilebileceğini söyleyip kısa bir süre daha beklememi istediler fakat ürünün açıklamasında 5 iş günü içerisinde kargoya verileceği yazıyor. En son 29 Ekim Çarşamba günü bu sorunumla ilgili bir cevap verdiler. Daha sonra sorduğum sorularla ilgili herhangi bir dönüş yapmadılar. Bu sorunuma acilen çözüm bekliyorum.

Cihangir 194 Okunma

Cevaplar

  • Cihangir06 Kasım 2014

    Bana 05.11.2014 tarihinde evidea.com dan gelen bir mail yok. Gönderim süreci ile bilgi verildiği söyleniyor mailde.Ben öyle bir mail göremedim.

  • Evidea.com Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimize 05.11.2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinden geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır. Bize her konuda 0850 532 22 22 numaralı telefondan veya http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır. Saygılarımızla, Evidea– Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön