Evidea.com 8. İş Günü Ve Hala Ürünlerim Yola Çıkmadı!

Sadi G. |

Evidea'dan yaklaşık 11 gün önce 7 parça ürün aldım. Bugün 3 Nisan 2013. Halen gönderime çıkmadı. Arıyorum ilgili depertmana iletildi diyor. Ve ekliyor. 7 iş günü içerisinde çıkacağını yazıyormuş sitede. Ben ürün açıklamalarında görmedim gerçi de her neyse. Bugün 8. iş günü ve hala çıkmış değil saat: 13:40. Aldığım ürünlerde yapımı daha önceden tamamlanmış, yani fabrikasyon ürünler. Ampul priz vb. Yani yapımını beklesem oda değil.

Umarım mantıklı bir gerekçeleri vardır. Ancak gerekçe ne olursa olsun, 7 gün içerisinde deyipte, 8. gün dahi yola çıkmayan kargoyu anlamıyorum. Bu siteden daha alışveriş yapmam. Oysaki hemen hemen her siteden alışveriş yapmışımdır.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Nisan
  14:38

  Sayın Sadi G.nin iletisi hakkında;
  Müşterimize, ürünü hakkında gerekli açıklama müşteri temsilcimiz tarafından yapıldı.
  Müşterimizin sorunu çözülmüş ve müşteri memnuniyetinin en hızlı şekilde sağlanması için gerekli işlemler başlatılmıştır.
  Sorunuza daha hızlı cevap almak için : acil@evidea.com / 0850 532 22 22 (Haftanın 7 günü 09.00-18.30 arası)
  Tüm Evidea çalışanları olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için hukuki sorumluluklarımız ve etik anlayışımız çerçevesinde azami gayreti göstermekteyiz. Probleminizi memnuniyete çevirmek için buradayız.

 • Sadi G.
  05 Nisan
  00:59

  9. gün oldu hala sipariş hazırlıyorlar. 12 gün oldu ctesi pazar sayacak olursak. İptal ederdim şimdiyede nezaman gönderecekler şimdi merak ediyorum. Burada bunu paylaşmak istiyorum.