Evidea.com 5 Gün İçinde Geleceği Taahhüt Edilen Ürünün 20 Gündür Gelmemesi!

Tijen Ç. |

1 Ağustos tarihinde sipariş verdiğimiz ürün hala gelmedi. Üstelik her seferinde şu gün gelecek denip ürün gönderilmiyor. Sürekli olarak kandırılıyoruz. Her seferinde tedarikçiden cevap beklendiği söyleniyor. Çok sorumsuz bir firma! Kesinlikle alışveriş yapmayın; çok büyük hata olur. Müşteri hizmetleri sorunu çözemiyor, siz sinir olduğunuzla kalıyorsunuz. Maddi ve manevi olarak zarara soktular, Evidea.com'dan alışveriş yapmak büyük hatadır, profesyonel çalışmayan bir firma.! Onlar bu sorunu adam gibi çözene kadar her yere şikayette bulunacağım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tijen Ç.
  22 Ağustos
  20:15

  şimdi de parayı iade etmiyorlar! başkaları da şikayet etmiş parayı iade etmiyorlar diye! tüketici haklarına başvuracağım!

 • Tijen Ç.
  21 Ağustos
  12:28

  Tekrar aradım hala kargoya ne zaman verileceği belli değil diyorlar! Bu firma resmen yalancıdır, kimse güvenip alışveriş yapmasın. Paramızı kullanıyorlar, ürünü göndermiyorlar! bu firmaya yasal yaptırım uygulanması için her şeyi yapacağım!

 • Tijen Ç.
  21 Ağustos
  09:39

  Hala Kargoya verilmedi! Müşteri oyalamaya devam! 20 Ağustos'ta yani dün ürün çıkışı yapılacağı söylendi bugün hala tık yok! 1 ay olacak ürün bekliyoruz!

 • 19 Ağustos
  15:29

  Müşterimize 19.08.2015 tarihinde kayıtlı telefon numarasından geri dönüş yapılarak gönderim süreçleri hakkında bilgi verilmiş ve siparişi takibimiz altına alınmıştır.
  Bize her konuda http://www.evidea.com/yardim adresinden ulaşabilirsiniz.
  Müşterilerimizin tüm talepleri titizlikle incelenmekte ve gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla,
  Evidea– Müşteri Hizmetleri

 • Tijen Ç.
  19 Ağustos
  09:51

  Sabah mail atmışlar, bir süre daha bekleyin diye! Hala bekleyin diyorlar utanmadan. Bu siteyi kesinlikle kapattırmamız lazım, herkes şikayetçi. Tüketici haklarına başvurup gerekirse dava açacağım! Dün akşam aradığımızda bugün kargoya verilecek dediler sabah gelen mailde bekleyin diyorlar. Habire yalan söylüyorlar!